Компанія «ХХІ Століття» увійшла у TOP-100 девелоперів Європи

2008-02-19 17:11:39
Недвижимость

Компанія «XXI Століття» увійшла у TOP-100 девелоперів Європи.  Рейтинг був опублікований спеціалізованим журналом PropertyEU (Амстердам, www.propertyeu.info, №1, 2008 р.)

Компанія також була названа одним із найбільш крупних гравців на ринку. Росію у даному списку представили 8 компаній – AFI Development, LSR, Mirax Grroup, Mirland Development Corporation, PIK Group/Storm Propertys, RBI, R.G.I. International Limited, Sistema Hals.Компанія «XXI Століття» - єдина українська компанія, яка увійшла до даного списку.  

Інформаціяпрокомпанію   

Компанія «XXI Століття» – провідний український девелопер. «ХХІ Століття» розвиває і управляє проектами в Україні у торговельній (мережа ТРЦ «Квадрат»), офісній, готельній, логістичній, а також житловій нерухомості.«ХХІ Століття» працює на ринку нерухомості з 1999 р.Починаючи з грудня 2005 р. – розміщена на AIM LSE.  У вересні 2007 р.  британський журнал Euromoney назвав компанію «XXI Століття» кращим девелопером в Україні.14 лютого 2008 р. видавничий холдинг Europaproperty назвав компанію «XXI Століття» девелопером 2007 року в Україні. 

Версия для печати

источник - www.press-release.com.ua
разработано www.legco.net
Служба распространения пресс-релизов :: Главная страница