Запровадження соціально-екологічної програми «Разом за чисте місто»
Проблема засмічення зон відпочинку стає все більш актуальною та вимагає конкретних дій, спрямованих на її вирішення. Відсутність культури цивілізованого відпочинку у киян має руйнівні наслідки, адже через викидання сміття порушується закон кругообігу речовин в природі.
Парки та сквери в містах України потерпають від цієї проблеми. Компанія «САН Інбев Україна» закликає киян дотримуватися елементарних правил поведінки на природі та сприяє тому, щоб в одному із найпопулярніших місць відпочинку Києва – Національному ботанічному саду ім. Гришка – було створено умови для якісного дозвілля.
На території Ботанічного саду компанія встановила більше 50 об’єктів, що зроблять перебування на природи зручнішим, приємнішим та екологічно більш безпечним; серед них – альтанки та лавочки з екологічно чистого матеріалу, а також смітники, котрих не завжди вистачало. Відтепер в Ботанічному саду є реальна можливість відпочити з друзями, не завдаючи при цьому шкоду довкіллю, та насолоджуватися красою Саду, сидячи у комфортних альтанках.
В.о. директора з корпоративних зв’язків «САН ІнБев Україна» Володимир Косенков: «Сьогодні проблемою є як низький рівень екологічної культури громадян, так і нестача облаштованих належним чином місць відпочинку. Наша компания вже декілька років є організатором соціальних програм, спрямованих на покращення навколишнього середовища в Україні; спочатку ми проводили проекти в Миколаїві, потім - в Харькові та Чернігові. Вже другий рік поспіль ми впроваджуємо проект «Разом за чисте місто» і в Києві. Минулого року було встановлено устаткування у столичному парку «Перемога». Ініційований нами проект покликаний сприяти вирішенню обох вищезазначених проблем одночасно. Сподіваємося, створені нами умови стануть запорукою цивілізованого дозвілля в Ботанічному саду».
Директор Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка Наталія Заіменко: «Ми докладаємо усіх можливих зусиль задля того, щоб утримувати Ботанічний сад в чистоті, проте через низьку культуру відвідувачів по відношенню до природи та місць відпочинку цього недостатньо. Тому ми вдячні компанії «САН ІнБев Україна» та ТМ «Чернігівське» за цей проект; ми впевнені, що тепер ситуація із засміченням зміниться на краще».
Запровадження соціально-екологічного проекту «Разом за чисте місто» в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка є не першою ініціативою компанії «САН ІнБев Україна» в напрямку охорони довкілля. До того ж, минулого року київський парк «Перемога» облаштували зручними об’єктами для культурного відпочинку. У подальшому компанія планує продовжувати діяльність у напрямку захисту довкілля та запроваджувати нові ініціативи. Інформацію про інші екологічні проекти «САН ІнБев Україна» можна отримати на веб-сторінці http://www.suninbev.com.ua/social.php
«САН ІнБев Україна» сім років поспіль залишається безперечним лідером на вітчизняному пивному ринку, доля – 38%. У склад ВАТ «САН ІнБев Україна» - лідера національного пивного ринку та підрозділу першої по обсягом продажу компанії InBev, входять три великих пивних заводи в Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів компанії складається із міжнародних марок Stella Artois, Beck’s, Brahma, Staropramen, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, а також національних: Чернігівське, Рогань, Янтар.
ТМ «Чернігівське» - це великий національний бренд у портфелі компанії «САН ІнБев Україна».