Центр Розвитку КСВ
УРЯД, БІЗНЕС, ГРОМАДСЬКІСТЬ, ПРОФСПІЛКИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ ПРЕС-РЕЛІЗ 7 квітня 2008р, Київ - відбувся Форум «Перспектива нового міжнародного стандарту із соціальної відповідальності ІSО 26000 для Східної Європи» за підтримки Глобального Договору ООН, компаній СКМ, TELENOR і ВОЛЯ.
У заході взяли участь Лосюк Л. В., голова Держспоживстандарту; Джок Мендоза-Вілсон, СКМ, голова мережі Глобального Договору ООН в Україні; Мартін Нойрейтер і П’єр Мазо, міжнародні експерти Міжнародної організації стандартизації із розробки ІСО 26000; представники національних дзеркальних комітетів з розробки стандарту ІСО 26000 із Білорусі та Болгарії; урядових структур, бізнесу, профспілок, громадських організацій і науковців із 20 регіонів України.
Питання соціальної відповідальності бізнесу стає все більше популярним. Проте, компанії, які прагнуть стати соціально-відповідальними, на сьогодні не мають інструментів, як на практиці впроваджувати соціальну відповідальність. А представники уряду та громадських організацій розпочинають все вибагливіше ставитися до бізнесу, не замислюючись про власну соціальну відповідальність. З метою знаходження балансу між усіма зацікавленими сторонами було ініційовано розробку міжнародного стандарту із соціальної відповідальності ІSО 26000. «
Вітаю проведення Форуму з питань соціальної відповідальності у Східній Європі саме в Україні. Незважаючи на те, що країна нещодавно приєдналася до розробки ІSО26000, її позиція є надзвичайно активною, що свідчить про стрімкий розвиток концепції соціальної відповідальності в Україні,» - визнає Мартін Нойрейтер, керівник робочої групи 6 з розробки міжнародного стандарту ІСО 26000.У рамках Форуму обговорювалися питання міжнародного розвитку соціальної відповідальності, існування інших соціальних ініціатив у світі, концепція соціальної відповідальності у країнах Східної Європи, представлення процесу розроблення ІСО 260000 та останньої четвертої версії стандарту.«
Вважаємо, що цей Форум підняв багато питань стосовно того, що сприйняття соціальної відповідальності у різних груп суспільства є абсолютно різним, наприклад уряд, профспілки, споживачі, громадські організації говорять тільки про соціальну відповідальність бізнесу, не згадуючи про соціальну відповідальність власних організацій. Тому підвищувати обізнаність щодо соціальної відповідальності в суспільстві необхідно,» - визначає Алла Зінченко, керівник Центру Розвитку КСВ, одного з організаторів заходу.
За більш детальною інформацію звертайтесь за телефоном +38 050 954 91 92 або електронною поштою: [email protected]
ДОВІДКА: ІSО26000 є майбутнім добровільним міжнародним стандартом із соціальної відповідальності. В процесі розробки приймають участь 400 експертів із 80 країн світу. Україна приєдналася до розробки 1 листопада 2007 року, про що було офіційно оголошено на міжнародній зустрічі у Відні, 1 листопада 2007 року.
Контактна особа: Марина Саприкіна
Телефон: +38 050 685 04 31