УАВПП та оператор мобільного зв’язку UMC оголошують про початок прийому робіт від журналістів для участі у другому модулі «Школи якісної журналістики», що відбудеться 15-16 червня в Києві.
Програма другого модулю передбачає наступні теми: Як «добути» потрібну інформацію? Джерела інформації і принципи роботи з інформацією. Як зробити інтерв'ю успішним? Основи психології і конфліктології для журналіста.
Зараз триває відбір найкращих робіт слухачів першого модулю школи. Три фіналісти будуть відібрані для участі в другому модулі школи. Решта 22 місця у результаті конкурсного відбору робіт будуть віддані, як завжди, тим, хто доведе свої таланти та потенціал, продемонструє жагу до самовдосконалення, відкритість до нових знань та здатність поділитися набутим досвідом з колегами.
Роботи приймаються до 7 травня включно за поштовим штемпелем. Результати будуть оголошені 1 червня на сайті «Школи якісної журналістики».
«Ми поставили за мету, щоб програма навчання молодих журналістів стала поєднанням теорії та практики ,– зазначила Вікторія Рубан, заступник Директора з зовнішніх зв’язків UMC. - «Школа якісної журналістики» допомагатиме молодим талантам удосконалювати свої професійні навички, використовуючи практичні поради відомих українських журналістів та фахівців в галузі мас-медіа. Найбільш важливим для нас є те, що у формуванні майбутньої журналістської еліти бере участь еліта журналістики сучасної України».
Олексій Погорєлов, Генеральний директор УАВПП, член Ради Піклувальників «Школи Якісної журналістики», відзначив: "Питання підвищення кваліфікації кадрів - одне з головних для кожного видавця. При цьому фаховий рівень журналістів сьогодні є одним з факторів, які стримують розвиток друкованої преси як галузі. І тому я дуже задоволений тим, що з першого дня першого модуля "Школа якісної журналістики" отримала дуже схвальні відгуки від своїх слухачів."
Лариса Івшина, головний редактор газети «День», член Ради Піклувальників «Школи Якісної журналістики» коментує: «Я вітаю спеціалізовану професійну освіту. Але, оскільки, в Україні створився певний «вакуум» в даному сегменті, я знаходжу цікавою ідею створення школи і вдячна організаторам в особах УАВПП і UMC за надану ними можливість навчатися молодим спеціалістам».
Нагадаємо, що 23-24 березня 2007 р. відбувся перший модуль навчання «Школи якісної журналістики», спільного проекту Української Асоціації Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та UMC, на якому слухачі дізналися про бізнес-моделі видавництва періодичного ЗМІ, роль журналіста в успішності видавничого бізнесу та жанри журналістики.
Умови вступу до «Школи якісної журналістики» розміщені на сайті «Школи»: http://www.uapp.org/school у розділі «Реєстрація».