Основною метою заходів було удосконалити знання, підвищити уміння та навички при роботі з ВІЛ-інфікованими хворими та знизити стигму та дискримінацію, пов’язану з ВІЛ-інфекцією.
Всього за 5 місяців було проведено чотири 5-денних тренінги з циклу «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем»: 23-27 березня 2015 р. - Житомир, 20-24 квітня 2015 – Чернігів, 12-16 травня 2015 – Черкаси, 15-19 червня 2015 – Бровари, та один дводенний семінар-нарада «Актуальні питання розвитку та функціонування первинної медичної допомоги», який відбувся 9-10 липня в Києві.
Навчання пройшли більш ніж 300 головних лікарів та сімейних лікарів з різних областей України і за попереднім оцінюванням результатів проведених тренінгів можливо відмітити підвищення обізнаності лікарів з питань етіології, епідеміології, патогенезу ВІЛ-інфекції, проведення консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію, медичного нагляду за вагітними ВІЛ-позитивними жінками, за дітьми, які народжені ВІЛ-позитивними матерями. Відношення медичних працівників стосовно стигматизації та дискримінації до людей, що живуть з ВІЛ та представників груп підвищеного ризику змінилось в бік їх зменшення та зниження рівня тривожності при наданні послуг пацієнтам, чий ВІЛ-статус їм невідомий.
Фото на сайті www.eventenvoy.com.ua