Мета проекту: посилити роль українських ВНЗ в імплементації державної політики з розвитку людських ресурсів (НRD) як генераторів соціального прогресу шляхом реалізації послуг з розвитку лідерського та організаційного потенціалу.
Центри лідерства — це спеціалізовані науково-навчальні підрозділи, які були відкриті в рамках проекту на початку 2015 року у 8 освітніх закладах України:
· Інституті вищої освіти НАПН України
· Київському Університеті ім. Б. Грінченка
· Національній академії державного управління при Президентові України
· Національному авіаційному університеті
· Одеському національному університеті ім. І.І. Мечнікова
· Національному технічному університеті «Харківський політехнічній інститут»
· Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка
· Донецькому університеті управління.
Кожний Центр лідерства був обладнаний комп’ютерним класом на 17 місць та комп’ютерами персоналу, що за допомогою Wi-Fi поєднані у мережі. Навчальний процес у Центрі керується за допомогою Microsoft MultiPoint Server 2012. Це програмне забезпечення дозволяє викладачеві спостерігати за моніторами студентів, транслювати їм свій екран, допомагати у вирішенні завдань, перехоплюючи управління студентським комп’ютером, віддалено запускати та вимикати програмні застосунки, тощо.
Крім того, кожний клас було обладнано системою аудіоконференцій та системою синхронного перекладу, причому перекладачі-синхроністи розміщуються у звукоізольованих кабінах.
Робоче місце викладача обладнане 65-дюймовим монітором із сенсорною насадкою Samsung, який дозволяє працювати як у режимі монітора, так і у режимі Smart-board, що дозволяє керувати комп’ютером безпосередньо з монітору, підтримує можливість збільшення та зменшення зображення торканням до монітору, малювання по слайдах, тощо.
Система відеоконференцій Cisco QuickSet, що встановлена у кожному центрі, дозволяє Центрам лідерства перебувати у режимі живого спілкування із своїми колегами у інших містах та країнах, поєднуватися у конференції для обговорення нагальних питань та запрошувати провідних фахівців світу до викладання у Центрах у режимі відеоконференцій.
На цей час у даних класах вже активно відбуваються заходи. Представники освітніх закладів, де були обладнані Центри лідерства, високо оцінили якість роботи фахівців і менеджерів TechExpert і висловили зацікавленість у подальшій співпраці з компанією, яка вже багато років розроблює та впроваджує рішення для навчальних закладів.
Зокрема, компанія TechExpert пропонує свою допомогу в придбанні, налаштуванні та впровадженні, а також надає консультації з питань використання навчальних програм та обладнання від Microsoft (IT Academy, Office 365 тощо), Cisco (Мережна Академія Cisco) та інших виробників рішень для освіти.
Про компанію
Компанія TechExpert (techexpert.ua) працює на ІТ-ринку України з 1997 р. Компанія має статус Microsoft Certified Partner рівня Gold і Silver у ряді компетенцій, а також статуси Cisco Premier Partner, HP Business Partner та VMwareSolution Provider Partner рівня Professional. Основними напрямками діяльності компанії є надання IT та бізнес-послуг, зокрема послуг в області управління проектами, інформаційної безпеки, системної інтеграції, впровадження систем управління відносинами з клієнтами, систем збалансованих показників, побудови та управління IT- та мережевими інфраструктурами.
Одним з ключових підрозділів компанії є Навчальний центр «Мережеві Технології» (nt.ua) — провідний технічний навчальний центр України.