4 та 5 червня на Подолі відбувся II-й Фестиваль Культури народів Подолу.
Розуміння культури інших народів замість забобонів, знання спільної історії, замість недовіри, гордість за рідне Місто, збудоване разом – основні ідеї Фестивалю Народів Подолу, який вже вдруге відбувся на Контрактовій площі в ці вихідні. І хай вас не вводить в оману провокативна назва , за нею – серйозні історичні підтвердження: з часів заснування Києва саме на Подолі існували цілі національні квартали та поселення: арабські, грецькі, вірменські, єврейські, ромські, польські, німецькі, арабські. Ця унікальна суміш культур, звичаїв та обрядів зробила Поділ таким, яким його люблять у всьому світі – галасливим, багатомовним, різноманітним та дуже гостинним.
Гості цьогорічного фестивалю не лише могли побачити й почути, як танцюють та співають вірмени, греки, німці, євреї, кримські татари, українці та роми, але й спробувати власні сили під час майстер-класів із народних танців, а ще - опанувати гаптування золотом під керівництвом кримськотатарських майстринь, відвідати уроки польської мови, послухати вірші ромської поетеси, скуштувати національні страви а, головне, - в дружній та неформальній атмосфері поспілкуватися з представниками різних народів, чия історія та культура нерозривно вплетені в історію та культуру Києва.
Фестиваль відбувся за участі Cпілки вірменів України, Ради німців України, Центру німецької культури «Відерштраль», київського еллінського братства «Енотіта», ромського радіо Сhiriklo, ГО «Простір Толерантності», Польсько-українського освітнього центру, МГО Етнічний центр сталого розвитку екоспільнот
Організатори: відділ культури Подільської в місті Києві районної державної адміністрації, агентство «GEM».
Фото Д. Скляр