За шість місяців* 2020 року серед бізнес-клієнтів у 2 рази виріс попит на сервіси Big Data**. Найбільш запитуваними є послуги, за допомогою яких компанії можуть точніше визначити цільову аудиторію та її потреби, будувати комунікацію з клієнтами, підбирати ефективні маркетингові інструменти для просування і багато іншого.
Серед найбільш затребуваних сервісів Big Data - таргетовані SMS розсилки, фінансовий скоринг та аналітика даних за запитом замовника, наприклад теплові карти або геоаналітіка. Попит на ці сервіси виріс в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом в 2019 році як у представників великого бізнесу, так і у компаній середнього і малого сегмента.
Найпоширенішим став запит від бізнесу на інструменти, які маркетологи використовують для таргетованої комунікації з клієнтами про продукти, послуги та акції - таргетована SMS розсилка. Кількість компаній, які звернулися за цими Big Data сервісами збільшилася вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. Найчастішими замовниками сервісів Big Data від Київстар стали представники фінансового і страхового бізнесу, роздрібна та оптова торгівля, автосервісні компанії, а також телекомунікації.
Попит на послуги Big Data у держпідприємств залишається стабільним. Найбільше замовлень від державних установ за аналізовані шість місяців* надходило на аналітику даних, наприклад про звички споживання телекомунікаційних послуг.
«Наш досвід показує, що все більше підприємств використовують у своїй роботі Big Data, щоб перевершити конкурентів. У багатьох галузях і нові гравці на ринку, і вже давно існуючі компанії управляють стратегіями в тому числі за допомогою аналізу даних для того, щоб завойовувати увагу клієнтів і, відповідно, частку ринку. Зараз вже існують приклади використання Big Data в кожній сфері: від IT і охорони здоров'я до муніципалітетів і державних відомств. Ми бачимо цей тренд, нарощуємо власну експертизу в області великих даних, розвиваємо молодих Data Science фахівців в Big Data School, допомагаємо бізнесу і державі рости і розвиватися», - коментує Ілля Польшаков , директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.
Отримати більше інформації про можливості Big Data продуктів і сервісів для будь-якого типу і розміру компанії, а також замовити індивідуальну консультацію або послугу можна на офіційному сайті Київстар .
* 6 місяців - період з травня по листопад 2020 року в порівнянні з аналогічним періодом з травня по листопад 2019 року. Порівняння наводяться з травня 2020 року, коли Постановою Кабінету Міністрів були зняті карантинні обмеження на роботу непродовольчих магазинів, кафе і ресторанів, салонів краси, перукарень, нотаріальних контор і інших установ.
** Київстар суворо дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» та не передає і не продає персональні дані абонентів, в тому числі записи розмов, тексти SMS / MMS та історію браузера третім особам. Всі аналітичні моделі з використанням Big Data будуються на основі знеособлених даних.
Довідка про Київстар:
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій для 25,8 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 86% населення України. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні і є телеком оператором №1, найдорожчим національним брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.
Додаткова інформація: [email protected], www.kyivstar.ua.